fbpx

Psaní jako vánoční dárek

Zima se konečně přihlásila o slovo, advent klepe na dveře a někde jsou už vánoční trhy v plném proudu. Každý z nás toto období cítí a prožívá jinak, záleží na životní situaci i na míře touhy po společných zážitcích. Možná přemýšlíte, jak obdarovat své blízké něčím zvláštním, co jim vyrazí dech a vžene slzy vděčnosti do očí, co skutečně ocení. V dnešní době je ale velmi těžké překvapit někoho dárkem. Všude kolem je plno věcí a zážitků, na které si po svátcích už nikdo ani nevzpomene.

Z několika svých zkušeností vím, co udělá radost zaručeně i vám. Protože jste se ocitli na těchto stránkách, tak předpokládám, že je to psaní. Vzpomínám si na chvíle radosti, když jsem na Vánoce dostala rukou psaný dopis od mladého lékaře, knížku, do níž jsem svým dílkem přispěla a pak na to zapomněla, protože jsem se domnívala, že jde o studentskou recesi, anebo když jsme v živém kurzu se skupinou psali vánoční příběh

Tipy na dárky pro vás i vaše blízké

Těšíte se, až bude po všem předvánočním běsnění, budete mít volný čas sami pro sebe a konečně se pustíte do psaní? Je pro vás kniha příliš velké sousto a chcete si přesto užít proces psaní pro radost a štěstí z dokončení textu? Třeba si ten čas dokážete najít i během adventu. Možná byste psaní rádi spojili s obdarováním někoho dalšího.

Pro vás jsem připravila mailový minikurz s názvem Psaní jako dárek, který obsahuje 3 základní fáze psaní i s pracovními listy. Otestováno na živém víkendu s tvůrčím psaním i se závěrečným rituálem. Kvalitní kratší text dokážete vytvořit za tři večery (nebo méně).

Chci bližší informace

Pro začínající čtenáře tu mám unikátní pohádkovou knížku s otázkami a kreativními úkoly. Vílí kouzla vznikly za výjimečných okolností, s výjimečnými lidmi a úžasnými zážitky kolem. Jedna pohádka se stala součástí čítanky pro 1. třídu a nově je knížka v nabídce výběrového knihkupectví Zlatá velryba v Olomouci (je to jediné kamenné knihkupectví, kde můžete knížku v současné době zakoupit). O Vílích kouzlech psali v časopisech Informatorium, Psychologie, ATYP. Koupit ji můžete tady u mě.

Chci se na knížku podívat

Pro ty z vás, co to myslíte s psaním vážně a chcete se už konečně pohnout z místa, tu mám komplexní online kurz Vaše kniha – váš splněný sen, kde vás provedu celým procesem a pomůžu vybrat nejlepší cestu pro tu vaši konkrétní knížku, určitě není jenom jedna možnost. A v příštím roce budete mít originální dárek pro rodinu a další čtenáře v podobě autorského výtisku s vaším podpisem.

Podívat se na bližší informace o online kurzu

Letos jsem vymyslela nový typ dárků, který jsem tady ještě nenabízela. Možná vás láká tvůrčí psaní a zároveň víte o někom, kdo má stejný sen jako vy. V tom případě si můžete u mě koupit jakýkoliv online kurz pro sebe a začít s ním třeba hned, zároveň obdržíte dárkový poukaz se jménem obdarovaného, kterému přijde jeho dárek 24. 12. večer, nebo jak se domluvíme (nutné je uvést jeho jméno a mailovou adresu do poznámky).

Vánoční akce 1+1

Novinky do nového roku

Sledovali jste můj blog v posledních měsících? Pak víte, že jsem přesunula část svých aktivit do rodného města a v těchto dnech se mi konečně uvolnily ruce pro mé vlastní aktivity. Od nového roku proto nabízím pro několik málo zájemců živé individuální konzultace o psaní a vydání knihy v Olomouci. Během adventu za zaváděcí cenu (stejnou jako u online konzultace za 1 hodinu).

Napište si o bližší informace!

Chcete se práce na knížce už konečně pustit? Potřebujete parťáka, který vás podrží, když se na scéně objeví pochybnosti a nájezd sabotérů, kdo vám nabídne ještě jiný pohled a řešení, kdo vás popostrčí, když vám bude docházet energie? Nechcete ještě svůj sen roztrubovat do světa, protože si tak úplně nevěříte? Nově nabízím individuální mentoring na 2 měsíce za vánoční cenu (stejnou jako je plná cena za online kurz Vaše kniha – váš splněný sen) pro 3 zájemce. Začínáme od nového roku, nebo podle domluvy.

Napište si o bližší informace!

Užívejte si letošní advent podle svých představ a zvládněte s grácií to, co je pro vás nejdůležitější. A pokud bych pro vás mohla něco udělat, neváhejte se ozvat.

Jenom tak si můžete přečíst článek o psaní knížek

Nejlepší dárek pod stromeček

12 tipů na neodolatelný text k nejen k Vánocům

Váš vánoční příběh jako dárek

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů