fbpx

Letošní Vánoce a dárky jinak

Přemýšlíte, jak blížící se svátky uchopit, abyste se nezruinovali a zároveň vytvořili vánoční kouzlo? Čím potěšit své milé, co věnovat blízkým, partnerům, obchodním přátelům?

Mám pro vás tajný tip!

Darujte to nejcennější, co máte – svůj čas a kreativitu. Napište jim přání nebo osobní dopis. Dám vám pár tipů, jak na to.

  1. Vypište si slova, která se pojí s vašimi vysněnými svátky, která ve vás vyvolávají milé vzpomínky, hřejivé představy, příjemné emoce.
  2. Projděte všech 5 smyslů a ke každému vymyslete zajímavou vánoční větu.
  3. Spojte tyto věty věty do smysluplného a originálního textu. Hrajte si se slovy.
  4. Popřemýšlejte, jak svůj text tvořivě zabalíte – ručně napsaný dopis poslaný poštou, graficky zajímavý mail vytvořený v Canvě, originální příspěvek na sítě, který nezapadne.

Přidejte se do skupiny Píšeme hravě i dravě články, blogy, knihy a pojďte se vzájemně inspirovat s ostatními členy.

Chcete se připravit už na příští Vánoce a připravit jako dárek svou knihu? Mrkněte na materiály, které pro vás mám zdarma tady.

Další vánoční články:

Nejlepší dárek pod stromeček

12 tipů na neodolatelný text nejen k Vánocům

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů