fbpx

Toužíte napsat a vydat svou knihu? Nevíte, jak začít a na koho se obrátit? V průvodci Na cestu k vaší knize najdete pár tipů.

Milé ženy, musím se s vámi podělit o zážitek, který mě před chvílí rozplakal…štěstím. Na podzim, když jsem ukončila práci v korporátu jako hlavní účetní, jsem věděla, že do něčeho takového už se určitě nechci vrátit. A že to chci jinak. A jak si tak čtu příručku „Malý průvodce na cestě k vaší knize“ od Aleny Vorlíčkové, tak to ke mně přišlo – už vím o jakou firmu se jedná, už vím, pro kterou chci pracovat… PRO TU SVOJI! Jako věděla jsem, že chci jít svojí cestou, ale právě teď mi to docvaklo v plné síle, hurá. A moje postřehy? Krásné, motivující, inspirující. Více zaměřené na ty, „kteří teprve chtějí“, ale i já jsem si tam našla spoustu inspirace. Odkazy na stránky, např. křest – tak to už jsem si vizualizovala – a to dokonce dva – tak nevím, jestli těch knížek bude víc, možná se mi to zalíbí. Moc se mi líbilo, jak povzbuzuješ. Je to fakt zvláštní pocit, že i já můžu… jako dítě a teenager jsem psala – básně, pohádky, fejetony – ale pak to usnulo, zapomněla jsem na tu radost a teď je to tady zase…krásný, děkuji…
                                                                       Zita Hofierková, účetní a výtvarnice

Na cestu k vaší knize 

materiály ZDARMA

Na vaši mailovou adresu vám pošlu průvodce k vydání knihy a další informace zdarma. Také vám čas od času pošlu odkaz na článek a nabídku týkající se psaní a vydávání knih. Váš e-mail je u mě v bezpečí. Přesně tak, jak to vyžadují pravidla GDPR. Vše je uvedeno v Zásadách ochrany osobních údajů na mém webu. Stisknutím tlačítka vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním. Váš souhlas můžete kdykoli odvolat.

Koketujete s nápadem vydat svou knihu?

Tak si pojďte vyzkoušet, co to obnáší a jestli vás to bude bavit!

Kdo vás cestou povede?

Mgr. Alena Vorlíčková

Jsem archetypální vypravěčka léčivých příběhů, agresivní vítačka bláznivých nápadů, asertivní volnonožka živící se psaním. Před tím jsem působila řadu let jako seriózní češtinářka na gymnáziu.

Už nějaký rok působím na volné noze jako spisovatelka, copywriterka, lektorka kurzů a workshopů, editorka, korektorka, literární koučka...