Šest let v pohádkách s ilustrátorkou Petrou Řehovou

První informace, která se ke mně dnes dostala, bylo oznámení Facebooku, že se už šest let přátelíme s výtvarnicí Petrou Řehovou, tehdy Antonovovou. Tak jsme se rozhodly, že ten den spolu virtuálně oslavíme a trošku zavzpomínáme.

zlatycop

Peťku mám moc ráda:

 • jako talentovanou výtvarnici a ilustrátorku pro její osobitý styl,
 • jako příjemnou fotografku, která umí kouzlit a má to správné oko,
 • jako designérku, která umí udělat kolem sebe krásno,

hlavně ale

 • jako úžasného člověka a milou kamarádku.

Navštívit ji můžete na jejích parádních stránkách U Oringle.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Snad jsem jí vždy poděkovala za všechno, co pro mě udělala – za všechny krásné obrázky k pohádkám, pracovní listy na pohádkové dílny a workshopy tvůrčího psaní, příjemný výlet do Olomouce spojený s focením a další věci. Za jedno jsem jí ale ještě poděkování dlužím a zrovna tato situace je pro Peťku typická:

Každým rokem se scházíme celý tým Pohádek pro společné čtení na knižním veletrhu Svět knihy, kde máme hodinový program. Před začátkem je to velmi hektické, protože na přípravu máme jenom 5 minut. Do toho přicházejí hosté a další účinkující, každý něco potřebuje nebo chce pozdravit, na něco se zeptat. Vždy mám s sebou tašku plnou knížek a kouzelných předmětů. Naposledy jsem ji hodila na stůl a někdo něco po mně chtěl. Když jsem se otočila, byly věci na stole jako mávnutím kouzelného proutku krásně naaranžované. Peti, moc děkuju.

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Malý průvodce na Cestu k vaší knize

  Píšete, chcete vydat svou knihu a dostat ji ke čtenářům? V malém návodu ZDARMA najdete tipy na první kroky!

 • 7 cest k probuzení vaší kreativity, radosti a vášně

  Malé kroky k velké radosti a pocitům štěstí - e-book s tipy a cvičeními k vytištění a vyplnění

 • Rubriky
 • Nejnovější příspěvky