fbpx

Co se změní, když vyjde vaše kniha?

Zakletý zámek

Před pár dny jsem prosila čtenáře o vyplnění dotazníku o jejich touze psát a vydávat knihy. Sešly se mi zajímavé odpovědi, které ještě vyhodnotím. Až pozdě jsem si uvědomila, že na jednu podstatnou otázku jsem zapomněla. O tom, že je opravdu důležitá, jsem se přesvědčila hned záhy potom, co jsem ji vložila do facebookové skupiny Píšeme hravě i dravě články, blogy, knihy…

Zajímá vás, která to byla? A co na ni odpověděli budoucí autoři a hotoví spisovatelé, kterým kniha už vyšla nebo brzy vyjde? Pojďte se taky zasnít a jenom pro sebe si zapište do deníku ty nejtajnější představy, jak to bude vypadat. (A pak si to za pár let přečtěte, nebo si na to vzpomeňte.)

Jak se budete cítit, co se změní, až vám vyjde vaše kniha?

 • Něco se dokončí, něco nového přijde.
 • Sen se změní ve skutečnost.
 • Splní se mi sen.
 • Dovolím si konečně přemýšlet o příběhu dál.
 • Vyrozpráva sa jeden príbeh, ktorý už roky ťaží nejednu myseľ a srdce… 
 • Až vyjde moje první kniha básní bude krásný, podzimní den. Slunce bude prosvěcovat mezi podzimem zbarvenými větvemi kaštanů ve Veltruském parku. Ve vzduchu bude něco magického. všichni pozvaní budou vědět, že to není obyčejný křest obyčejné knihy. Tato kniha básní s krásnými ilustracemi mandal bude mít velice silnou energii. Lidé budou chtít mít knihu stále u sebe jako první pomoc léčivé energie.
 • Budu mít pocit, že se mi plní sny, budu mít pocit Klidu, že následuju svoje srdce, dozví se o mě víc lidí a bude to mít pozitivní vliv na mou práci a výdělky, budu mít víc peněz a pojedu na dlouho k moři.
 • Už vyšla moje čtvrtá kniha a nikdy nezapomenu na ten skvělý pocit, který provází zrod každého mého knižního dítěte, kterému jsem věnovala kus své duše, srdce a v neposlední řadě spoustu času. Věřím, že tam kdesi ve světlém, prostorné a dobře větráním skladu v mém domě leží poklad, ve kterém je ukrytá spousta lásky, která se dostane a dostává pozvolna ke svým čtenářům. 
 • Za pár dní mi vyjde 4. pohádková kniha a asi za 4 měsíce mi vyjde v pořadí 9. zpěvník pro děti. Vždy je to krásný pocit-naplnění. Takové mé další dítě-vymazlené, vypiplané…
 • Pro mě asi bude důležitější to, jak bude kniha přijatá, než jenom to, že vyjde. I když jestli se povede tak, jak si představuju, tak i její vydání bude pro mě velká radost. Bude totiž dost neobvyklá a hodně „vymazlená“, a každý z výtisků udělá své majitelce nejen radost, ale i velkou službu…
 • Bylo by to samozřejmě úžasné, ale mnohem radši bych byla, kdyby kniha vyšla mé mamince. Píše básně, ale má strach do něčeho takového pouštět, ale má tvorbu již od svých 15 let a myslím si, že je škoda, že tyto básně nejsou ve světě! Byla bych neskutečně pyšná dcera.
 • Díky vám všem jsem dnes udělala první krok! Začala jsem. Struktura je zásadní, protože nejde o beletrii, ale „učebnici“ nebo „manuál“. Držte mi palce. Bude to dlouhé. Plán je zpracovat 4 x 44 témat.
 • To že se mi podaří vydat s hlavně napsat knihu bude pro mě znamenat to, že jsem svůj sen dotáhla do konce. Mám v hlavě dvě témata jedno jsou příběhy pro děti, aby poznaly jaké bylo dětství před lety a chtěly něco z toho zažít s obohatit tak své dětství a také je to pro jejich rodiče, aby si vzpomněli na své dětství. Druhé téma je čistě ženská záležitost. Můj problém je v tom, že ráda píšu rukou a nebaví mě přepisování do počítače. To budu muset někomu svěřit.

Nechcete už na nic čekat a rádi byste začali hned. Chcete sny proměnit ve skutečnost? Mám pro vás průvodce Na cestu k vaší knize ZDARMA.

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů