Erotické fantasy od Molly Crow konečně na světě!

Knížku S vědomím konce napsala mladá spisovatelka Eva Vávrová pod pseudonymem Molly Crow asi před rokem a půl. Další rok věnovala přípravám vydání, což bylo mnohem složitější než napsat knihu, a to se taky podaří jen málokomu. Měla jsem tu čest sledovat zrod knížky chvílemi úplně zblízka, chvílemi zpovzdálí a moc jsem Evě držela palce. Ve čtvrtek 12. října 2017 jsme konečně přivítali knížku na světě.

Eva mě požádala, abych se stala kmotrou jejího druhého papírového dítka, a mě to moc potěšilo. V onen slavný den jsem se vypravila do Brna a moje první cesta směřovala do knihkupectví ve Vaňkovce, abych se podívala, jak se novorozené knize daří. Byly tam, na polici, pěkně na očích. A v Domě pánů z Kunštátu byly další, taky skleničky se šampaňským, jednohubky a rodina s přáteli Evy, kteří přišli s mladou spisovatelkou oslavit její úspěch.

Nejdřív jsme si na fotkách a videu připomněli, co to Evu stálo práce a úsilí, než sehnala na Startovači potřebný obnos na výrobu knihy. Vtipné texty, kterými lákala na odměny, vystřihování loutek na stínové divadlo, které natočila na video, všechna ta piplavá a titěrná práce, kterou naštěstí čtenáři ocenili. Následoval rozhovor moderátorky s autorkou, v němž Eva prozradila, že už píše další díl ze zamýšleného cyklu.

Pak přišel vrcholný okamžik se šampaňským a gratulacemi, všichni byli pyšní, že to Eva dokázala.

Jak a proč píše Eva Vávrová si můžete připomenout v jednom z prvních článků Psaní je pro mě skvělý relax!

Navštívit ji můžete na jejích stránkách Molly Crow.

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chcete taky začít psát své texty za peníze a odměny?

    Mám tu pro vás 5 tipů jak na to.

  • 7 cest k probuzení vaší kreativity, radosti a vášně

    Malé kroky k velké radosti a pocitům štěstí - e-book s tipy a cvičeními k vytištění a vyplnění

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky