fbpx

Prázdninové tvořivé psaní

Léto patří dovoleným, nikdo nepracuje, všichni jsou u vody, v lese nebo v parku, na cestách za dobrodružstvím…

A to je ten správný čas, který mnozí z vás využívají k psaní, na které není během roku tolik sil a inspirace. Pozoruju to už několik let. Zatímco jiní zvolňují, já začínám ožívat a spolu se mnou tvůrčí skupina Píšeme hravě i dravě články, blogy, knihy, kam vás srdečně zvu, pokud tam ještě nejste. Můžeme si hrát se slovy a představami, pozorovat svět, bavit se s ostatními nebo dokonce napsat konečně tu knihu. Chcete?

Tento článek je takový rozcestník a plán toho, co jsem pro vás na léto připravila.

Dotazník

Začít můžete třeba dotazníkem, svěřte mu svá přání a sny a už vám nic z našeho prázdninového psaní neunikne.

V uzavřené facebookové skupině Píšeme hravě i dravě články, blogy, knihy se bude veškeré dění odehrávat, tak se tam nezapomeňte přihlásit, pokud se chcete aktivně zapojit. O prázdninách vás tam čeká

  • Psaní na neděli – každý týden zábavný kreativní úkol
  • Citáty pro inspiraci
  • Minikurz zdarma 3 druhy psaní pro vaši knihu – 4 dny drobného psaní pro vaši (fiktivní) knihu.

A jako první můžeme spolu psát svůj prázdninový seznam pro inspiraci. Najdete ho pod odkazem na FB stránce psaní hravé i dravé. Svoje nápady pište do komentářů.

Webinář 3 kroky k vydání vlastní knihy ZDARMA nás čeká uprostřed prázdnin 1. 8. a je třeba se na něj přihlásit. Už teď se můžete hlásit tady.

Je vaším snem napsat a vydat vlastní knihu? Nevěříte si, že to dokážete? Tak to pravděpodobně nevíte, že je to mnohem jednodušší, než si možná myslíte. Protože v dnešní době je více způsobů, jak knihu vydat. Nemusíte se zadlužit nebo dát veškeré úspory do tisku knihy. Ale je několik kroků, které je třeba udělat ještě předtím, než se pustíte do psaní.

A pro ty, kteří to myslí s psaním a vydáním knihy úplně vážně, připravuju vylepšený online kurz Vaše kniha – váš splněný sen, který začneme společně se skupinou a mojí podporou 15. srpna. Můžete věnovat toto léto své knize a všemu, co je třeba mít připravené, když chcete oslovit sponzory, sepsat projekt, připravit tiskové zprávy, sehnat ilustrátora, grafika, vybrat nejlepší tiskárnu…

Je toho spousta, co můžete s psaním dělat. Až prázdniny skončí, budete mít všechno pohromadě. (Co to bude, záleží jenom na vás.)

A s některými už mám domluvené osobní setkání, na které se moc těším. Třeba jich bude ještě víc.

Přidejte se!

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů