fbpx

Dny plné inspirace

Jsou dny, kdy jsem ráda, že můžu pracovat sama doma a nemusím nikam jezdit. A jsou dny, kdy jsem ráda se zajímavými lidmi, inspiruji se a získávám nápady v novém prostředí, na cestách. Nejlepší je, když se to tak nějak střídá a když občas překročím své limity.

Národní fórum Rozvíjím svůj svět

Půlroční kurz Rozvíjím svůj svět skončil předáním certifikátů už v březnu, ale podpora stále pokračuje. V dubnu přišla nabídka natočit videovizitku s profesionálním týmem. To byla pro mě opravdu velká výzva! Krok, ke kterému jsem se odhodlávala několik let.

Hodinu a půl se mi věnovala dramaturgyně, snažily jsme se vytvořit příběh o Pohádkách pro společné čtení, který jsme rozdělily do tří částí. Pak nastoupil kameraman, který se snažil příběh uchopit, nahazoval otázky, hlídal čas a spoustu dalších věcí. Všichni byli moc příjemní, pohodová atmosféra, měli jsme dost času a klidu. Nakonec z materiálu, o kterém jsem měla své pochybnosti, že jsem vůbec neřekla, co jsem měla a chtěla, vytvořili následující video:

Od března jsem měla v kalendáři zapsané datum 11. června s poznámkou Národní fórum Rozvíjím svůj svět. Těšila jsem se na své spolužačky (Jitku Macenauerovou, Lucku Musilovou, Evu Zoubkovou, Hanku Ježkovou), jely jsme vlakem v jednom kupé už ze Svitav, na lektorky Miriam Vránovou, Silvu Pýchovou, Dorotu Madziovou, Petru Francovou, mentory a další hosty. V bohatém programu byly zařazeny interaktivní přednášky, workshopy, diskuze a world café.

Miriam Vránová zahájila setkání zhodnocením tříletého sebezkušenostního programu Rozvíjím svůj svět. Rostya Gordon Smith nám předala své poselství – ženy, které podporují druhé ženy, jsou úspěšnější v podnikání i rodinném životě. Dorota Madziová vedla diskuzi o tom, zda si plníme své sny nebo sny jiných. Důležitá je motivace – mít možnost si dělat věci po svém, mít možnost rozvíjet to, v čem jsem dobrý,  musí mi to dávat smysl. Antonia Nyass nás rozpohybovala, roztančila a rozezpívala. Po obědě jsem se připojila k workshopu o fundraisingu, který vedla Lenka Bártová. Zapsala jsem si spoustu poznámek k tématu Jak získat peníze a jak pečovat o dárce. Posledním blokem bylo sdílení zkušeností a kontaktů v oblasti Vzdělávání a konzultace. Na zpáteční cestě jsme si ve vlaku sdělovaly dojmy, postřehy a nové nápady.

A o nové knížce, ke které to všechno směřuje, zase příště…

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů