fbpx

Pro inspiraci změň svou destinaci

Každý den stejné ranní rutiny, stejná cesta do práce, stejní lidé kolem, stejné řeči… Jedeme na autopilota a už ani nepřemýšlíme o tom, co zrovna teď děláme. Není divu, že nás nic nového nenapadá a inspirace k novým věcem chybí. Máme pocit, že se nemůžeme pohnout v realitě ani v myšlenkách jiným směrem.

Léto je ale ideálním obdobím ke změnám. Stačí, když se vypravíte odpoledne jinou cestou do nové kavárny, zajedete si o víkendu na výlet na překvapivou akci, naplánujete si dovolenou na nevšední místa. Jakmile změníte své zvyky a místa pobytu, začnou se dít věci. Určitě jste to už zažili. Nebojte se ani procítit nudu s prázdnou hlavou, když vypadnete z práce nebo ze školy a jen tak si sednete v parku na lavičku nebo bloumáte lesem. Budete se divit, jak do ní začnou po čase skákat nové překvapivé myšlenky a nápady. Také setkání s novými lidmi může být silnou inspirací, protože přináší spoustu jiných informací, příběhů a pohledů na svět.

Kreativní zábavné úkoly zvládnete i na dovolené

Stále odkládáte svůj sen o vydání své knihy? Pak jsou prázdniny tím pravým obdobím, kdy se s tím dá pohnout. K přípravám patří různé drobnější úkoly, obsahující různé druhy psaní, kreslení propojující obě mozkové hemisféry, modelování nápadů v myšlenkových mapách a jiných kreativních formách, které postupně zvládnete i na dovolené, při opalování na pláži, v horách, na lavičce v parku, při bloumání ve ztracených uličkách, při plavbě lodí…

Vaše kniha už na vánočním trhu?

V prázdninovém online kurzu Vaše kniha – váš splněný sen vás celým procesem ráda provedu tak, že po osmi týdnech budete mít připraveno vše, co pro svou knihu potřebujete. Každý týden dostanete jeden úkol, na který budete mít dost času většinou i v případě, že se vypravíte za dobrodružstvím. Ale nemusíte se bát, pokud něco nestihnete, kurz vám zůstává, můžete se (a je to i žádoucí) k jednotlivým částem vracet a úkoly si postupně dodělávat a vylepšovat.

Než si zakoupíte velký kurz, máte ještě čas si sebe i mě vyzkoušet třeba v nějakém menším programu, např Mapa k vaší knize. Jedná se vlastně o hravý plán přípravy vydání vaší knihy různými cestami, kdy si vyzkoušíte, která bude pro vaši konkrétní knihu ta nejlepší.

Na stránce s nabídkou najdete i možnost konzultací, kde se vám budu věnovat individuálně. S každým přijdeme na něco, co netušil a co se rozhodne vyzkoušet.

Pokročíte s vaší knihou už o těchto prázdninách? Ráda se stanu vaší průvodkyní!

Mrkněte se na kompletní nabídku za prázdninové ceny!

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů