Jmenuju se Alena Vorlíčková a pomůžu vám vyprávět vaše příběhy.

Jsem archetypální vypravěčka léčivých příběhů, agresivní vítačka bláznivých nápadů, asertivní volnonožka živící se psaním. Před tím jsem působila řadu let jako seriózní češtinářka na gymnáziu. Na mateřské dovolené jsem začala vytvářet projekt Pohádky pro společné čtení pro začínající čtenáře, i ty, které čtení z různých důvodů bolí. 

Brzy jsem díky tomu získala zajímavé nabídky práce spojené s psaním a marketingem – začínala jsem jako externí linkerka a copywriterka ve firmě Ataxo, později H1, pak jsem přešla do agentury Dobrý web a o pár měsíců později jsem začala navíc pracovat pro Centrum Holdings, pak Economia a. s. Pro tyto známé firmy jsem psala, učila se a mohla se vzdělávat několik let.

Už nějaký rok působím na volné noze jako spisovatelka, copywriterka, lektorka kurzů a workshopů, editorka, korektorka, literární koučka... 

Během nouzového stavu v roce 2020 a 2021 jsem začala vymýšlet a zkoušet věci, které jsem měla v hlavě v nejasných obrysech už delší dobu, ale byly tady strachy a bloky, nebyl ani čas a prostor. Na začátku roku jsem konečně dokončila nějaké věci (Malý průvodce na Cestu k vaší knizeKlíč k vaší knize), začala jsem s online konzultacemi, připravuju online kurzy a natočila jsem video! Jsem moc ráda, že mám i první zájemce o tyto nové produkty a od nich první reakce, které mi umožní to všechno dolaďovat podle vašich potřeb.  

Alena Vorlíčková

Neváhejte mě kontaktovat 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Chtěli byste si tvůrčí psaní pro zábavu a za odměnu zdarma vyzkoušet?

Mám tu pro vás 5 tipů jak začít psát za peníze:

Chcete znát 7 cest k probuzení vaší kreativity, radosti a vášně?

Myslíte to s psaním vážně? Můžete se živit copywritingem. Jak na to se dozvíte v e-booku Pište za peníze jako profík!