fbpx

Jmenuju se Alena Vorlíčková a pomůžu vám vyprávět vaše příběhy.

Jsem archetypální vypravěčka léčivých příběhů, agresivní vítačka bláznivých nápadů, asertivní volnonožka živící se psaním. Před tím jsem působila řadu let jako seriózní češtinářka na gymnáziu. Na mateřské dovolené jsem začala vytvářet projekt Pohádky pro společné čtení pro začínající čtenáře, i ty, které čtení z různých důvodů bolí, a Psaní hravé i dravé pro ty, kteří se psaním baví, nebo živí (nejlépe obojí). 

Brzy jsem díky tomu získala zajímavé nabídky práce spojené s psaním a marketingem – začínala jsem jako externí linkerka a copywriterka ve firmě Ataxo, později H1, pak jsem přešla do agentury Dobrý web a o pár měsíců později jsem začala navíc pracovat pro Centrum Holdings, pak Economia a. s. V současné době pravidelně píšu pro společnost Expertia a dlouhá léta je mojí srdcovou klientkou LadyVirtual.

Už víc než 10 let působím na volné noze jako spisovatelka, copywriterka, lektorka kurzů a workshopů, editorka, korektorka, literární koučka...

Spolupráce na knihách jiných autorů mě moc baví, v roce 2021 jich také několik vyšlo.

Během nouzového stavu v roce 2020 a 2021 jsem začala vymýšlet a zkoušet věci, které jsem měla v hlavě v nejasných obrysech už delší dobu. V minulém roce jsem konečně dokončila malého průvodce na Cestu k vaší knize zdarma a balíček Klíč k vaší knize), začala jsem s online konzultacemi, připravila jsem a spustila online kurz Vaše kniha - váš splněný sen. 

"Pro mě byl tento kurz něco jako předporodní příprava pro prvorodičky - pro nás, které se chystáme přivést na svět svou první vlastní knihu. A přestože vím, že porodní bolesti si budu muset odžít sama, cítím se připravená. Moje dula totiž byla profesionálka - znalá věci, trpělivá, předvídavá a velmi vlídná. Díky, Ali! " Jana Holmanová

Listování v kalendáři rokem 2021 

V čítankách...

Alena Vorlíčková

Neváhejte mě kontaktovat 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Cesta k vaší knize zdarma

Píšete, chcete vydat svou knihu a dostat ji ke čtenářům? V malém návodu ZDARMA najdete tipy na první kroky!

Spolupráce na knihách 2021

Klíč k vaší knize

Nástroj, který využívá předností příběhu tak, že každý porozumí sdělovaným myšlenkám. Stručnost tohoto nástroje je jeho velkou výhodou.

K pracovnímu sešitu nabízím video, ve kterém vás provedu vyplňováním, aby vám bylo úplně jasné, jak máte s Klíčem pracovat.