fbpx

KLÍČ K VAŠÍ KNIZE

Nástroj, který využívá předností příběhu tak, že každý porozumí sdělovaným myšlenkám. Stručnost tohoto nástroje neodradí vás a posluchače předem. K pracovnímu sešitu získáte video s návodem na vyplňování. Klíč můžete využít pro různé varianty vydání knihy - nakladatelství, crowfounding, vlastním nákladem. S Klíčem zjistíte, která varianta pro vás bude ta nejlepší.

Jak pokročit od snění o vlastní knize k akci?

  • Už dlouho sníte o tom, jaké to bude, až vám vyjde vlastní knížka a vy ji se svými přáteli v soukromí nebo ve velkém stylu na nějakém veřejném místě se známými celebritami pokřtíte?
  • Zajímá vás, jak se od snění dostanete přes skutečnou práci s textem po výrobu knihy až k jejím čtenářům do knihovny?
  • Tušíte, co všechno je třeba udělat, než budete držet svoji novou voňavou knihu v ruce?
  • Zajímá vás, co vám ještě chybí, chcete vědět, jestli má kniha šanci na úspěch, jaká jsou rizika?

Mám pro vás jednoduchý podnikatelský plán na 1 A4 Klíč k vaší knize, který propojí obě vaše mozkové hemisféry a shrne všechny důležité části na jednu stránku. Získáte tak nadhled nad celým procesem, budete hned vědět, co máte dělat. Klíč vám pomůže vyprávět váš podnikatelský plán jako příběh, kterému každý porozumí. Jeho stručnost neodradí posluchače předem.

Klíč se vám bude hodit

  • pro brainstorming při prvních úvahách o vaší knížce
  • pro diskuzi nad různými variantami vydání knížky
  • k utřídění myšlenek v pokročilejší fázi
  • k prezentaci nápadu před spolupracovníky
  • při psaní žádosti o sponzorský dar či jinou formu podpory

 

Máte dotaz? Tady možná najdete odpověď.

(Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.)

Hodí se mi Klíč, když ještě nemám knihu napsanou?

Ano, Klíč je vhodný i k brainstormingu, ke snesení všech nápadů, abyste zjistili, zda má cenu knihu psát a co k tomu potřebujete.

Co když si nebudu s něčím vědět rady?

Součástí balíčku je záznam workshopu, nebo půlhodinová konzultace.

Ráda vám pomůžu

Jmenuji se Alena Vorlíčková, jsem lektorka tvůrčího psaní, editorka, korektorka, konzultantka. Psaní je moje vášeň. Před 11 lety jsem začala vytvářet vlastní projekt Pohádky pro společné čtení, vydala jsem různými způsoby několik vlastních knížek  a pomáhám i knihám jiných autorů na svět.

Ráda se stanu průvodkyní na vaší jedinečné cestě ke knize.

To chci
Alena Vorlíčková

Reference

Děkuji za tento skvělý nástroj. S vydáním knihy nemám zatím žádné zkušenosti, ale „Klíč k vaší knize“ mi pomohl utřídit si myšlenky a soustředit se na důležité body. Moc oceňuji pracovní sešit, díky kterému jsem si začala klást otázky, na které by mě samotnou nenapadlo se zeptat, i za samotný Klíč, který seskupuje vše důležité na jedinou stranu A4. Doufám, že brzy budu moci tento nástroj použít k vydání své knihy.
Katka MartykánováUčitelka
Dobrý den Aleno, děkuji Vám za další, inspirativní, příspěvek. (článek na blogu) Chci se s Vámi podělit o mou radost a ještě jednou Vám poděkovat za Váš Klíč k mé knize. Pobídlo mě to knihu napsat co nejdříve. Nyní už je v nakladatelství😅 Také bych ji chtěla vydat jako e-book, než dojde k tištěné podobě. Zatím jde vše hladce a je to zábava. Děkuji Vám ještě jednou a přeji ať se Vám daří. S láskou, úctou a vděčností
Dita Bindovwww:lecitel-duse-tela-dita.cz
Klíč k vaší knize je dobrý návod a je vidět, že vychází ze zkušeností a ušetří tak mnoho času. Důležité však je, že tě to musí bavit a nesmí tě to odradit, což Klíč (návod) nedělá, ten ukazuje cestu.
Alexandr K.Chemik

Cena

Klíč k vaší knize
Podnikatelský plán na A4 + Pracovní sešit + video s návodem na vyplnění
520 Kč

Klikněte na tlačítko „Koupit balíček“ a vyplňte objednávkový formulář. Pracovní materiál vám přijde e-mailem s materiálem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.