KLÍČ K VAŠÍ KNIZE

podnikatelský plán na 1 A4

Nástroj, který využívá předností příběhu tak, že každý porozumí sdělovaným myšlenkám. Stručnost tohoto nástroje neodradí posluchače předem. 

Jak pokročit od snění o vlastní knize k akci?

Už dlouho sníte o tom, jaké to bude, až vám vyjde vlastní knížka a vy ji se svými přáteli v soukromí nebo ve velkém stylu na nějakém veřejném místě se známými celebritami pokřtíte?

Zajímá vás, jak se od snění dostanete přes skutečnou práci s textem po výrobu knihy až k jejím čtenářům do knihovny?

Tušíte, co všechno je třeba udělat, než budete držet svoji novou voňavou knihu v ruce?

Zajímá vás, co vám ještě chybí, chcete vědět, jestli má kniha šanci na úspěch, jaká jsou rizika?

Mám pro vás jednoduchý podnikatelský plán na 1 A4 Klíč k vaší knize, který propojí obě vaše mozkové hemisféry a shrne všechny důležité části na jednu stránku. Získáte tak nadhled nad celým procesem, budete hned vědět, co máte dělat. Klíč vám pomůže vyprávět váš podnikatelský plán jako příběh, kterému každý porozumí. Jeho stručnost neodradí posluchače předem.

Klíč se vám bude hodit:

  • pro brainstorming při prvních úvahách o vaší knížce
  • pro diskuzi nad různými variantami
  • k utřídění myšlenek v pokročilejší fázi
  • k prezentaci nápadu před spolupracovníky
  • při psaní žádosti o sponzorský dar či jinou formu podpory

 

Máte dotaz? Tady možná najdete odpověď.

(Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.)

Hodí se mi Klíč, když ještě nemám knihu napsanou?

Ano, Klíč je vhodný i k brainstormingu, ke snesení všech nápadů, abyste zjistili, zda má cenu knihu psát a co k tomu potřebujete.

Co když si nebudu s něčím vědět rady?

Součástí balíčku je i přístup f uzavřené skupině, kde můžete položit svůj dotaz a já (případně někdo další) vám odpovím. Taky tam budou postupně přibývat jednotlivé lekce, kde bude podrobněji vysvětlené každé téma z Klíče.

Ráda vám pomůžu

Jmenuji se Alena Vorlíčková, jsem lektorka tvůrčího psaní, editorka, korektorka, konzultantka. Psaní je moje vášeň. Před 10 lety jsem začala vytvářet vlastní projekt Pohádky pro společné čtení, vydala jsem různými způsoby několik vlastních knížek  a pomáhám i knihám jiných autorů na svět.

Ráda se stanu průvodkyní na vaší jedinečné cestě ke knize.

To chci
Alena Vorlíčková

Reference

Děkuji za tento skvělý nástroj. S vydáním knihy nemám zatím žádné zkušenosti, ale „Klíč k vaší knize“ mi pomohl utřídit si myšlenky a soustředit se na důležité body. Moc oceňuji pracovní sešit, díky kterému jsem si začala klást otázky, na které by mě samotnou nenapadlo se zeptat, i za samotný Klíč, který seskupuje vše důležité na jedinou stranu A4. Doufám, že brzy budu moci tento nástroj použít k vydání své knihy.
Katka MartykánováUčitelka
Klíč k vaší knize je dobrý návod a je vidět, že vychází ze zkušeností a ušetří tak mnoho času. Důležité však je, že tě to musí bavit a nesmí tě to odradit, což Klíč (návod) nedělá, ten ukazuje cestu.
Alexandr K.Chemik

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a vyplňte objednávkový formulář. E-book vám přijde e-mailem s materiálem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.