fbpx

Jak jsme vítali knížku Zakletý zámek na svět

Knížka Zakletý zámek je na světě! Je nádherná, s klasickými motivy lidových pohádek, s moderními obrázky, vymazlená grafikem, opečovávaná nakladatelem.

Poslední den Měsíce čtenářů jsme netrpělivě vyhlíželi dodávku s knihami. Celé tři měsíce jsme všechno prožívali spolu a tento výjimečný den jsme si chtěli spolu pořádně užít. Ilustrátorka Petra Řehová přijela za námi do Poličky z Frýdku-Místku. A pak nastal první a poslední velký zádrhel. Jednu chvíli se totiž zdálo, že se nedočkáme, protože knihy se po cestě ztratily.

Už jedou? Nejedou!

Jaká byla naše radost, když to správné auto zacouvalo ke knihovně a my jsme si mohli vlastníma rukama tisíc výtisků vynosit.

Pomáhali i kolemjdoucí.

Umíte si představit, jaké to je?

Museli jsme se hned fotit a začít chystat balíčky předplatitelům.

Taky jsme si užívali návštěv, dárků, květin a milých přání.

Nádherné setkání po letech

Nezapomněli jsme si připít šampaňským.

Šampaňské a jahody

Neoficiálně a intimně

Sledujete nás od začátku? Chtěli jste být s námi? Pak mrkněte aspoň na tajné video.

Zakletý zámek můžete koupit v knihovně v Poličce a na jejím e-shopu www.vecizpolicky.cz, na www.kosmas.cz a v dobrých knihkupectvích.

 

 

 

Alena Vorlíčková
Psaní ve všech podobách, kreativní texty, články do magazínů, psaní na web, blogování, copywriting, to je moje vášeň. Už několik let mě psaní živí a já se cítím volná a svobodná. Vedu workshopy tvůrčího psaní pro různé věkové skupiny, kurzy copywritingu pro drobné podnikatele, storytellingové dílny. Baví mě inspirovat a vést druhé ke splnění jejich snu, kterým je psaní pro radost, napsání a vydání knihy, tvorba textů podporujících podnikání. Víc se o mně dozvíte na stránce Můj příběh.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů