Objednávka

e-booku Pohádkové Slovinsko

Netradiční turistický průvodce s příběhy a pohádkami

Vyplněním objednávky získáte jedinečný e-book (elektronickou knihu) Pohádkové Slovinsko za 490 Kč. 

Obsah e-booku:

 • Praktický turistický průvodce
  Popis nejzajímavějších míst s tipy na výlety, ubytování
 • Řada odkazů na další internetové stránky
  Odkazy na internetové stránky - informace o vstupném, dopravě, počasí, ubytování, videa, hudební klipy...
 • Barevné fotky a obrázky
  Barevné fotky z našich výletů za uplynulých více než 20 let. Ilustrace k obrázkům od výtvarnic Pohádek pro společné čtení. Do tištěné knihy by se jich tolik za stejnou cenu nevešlo.
 • Příběhy a pohádky k popisovaným místům
  Pohádkové Slovinsko se od jiných průvodců liší právě tím, že jsou v něm obsaženy příběhy a pohádky k jednotlivým místům, které nikde jinde nenajdete. Přeložila jsem je proto pro vás ze slovinských originálů.
 • Videa
Dobrý den, ještě jednou díky za průvodce, dovolená byla super. Nakonec jsme celou dobu strávili v okolí jezera Bohinj. Cesta na Koču pri trigl. jezerách byla opravdu moc krásná a děti to pomalu zvládli. Bez Vašeho průvodce bych se tam neodvážila. Pohádky se líbily všem, hlavně synovi, jsou dost akční. Mějte se hezky.
Kateřina Dědková
Dobrý večer paní Vorlíčková, posílám mnoho pozdravů a poděkování. Průvodce je skvělý, mám z něj velkou radost. Jsem nadšená z mýtů, pověstí a pohádek. Díky nim můžu této krásné zemi a lidem v ní ještě trochu lépe porozumět. V duchu pohledem objímám všechna ta krásná místa a těším se , že je v létě uvidím ve skutečnosti. Ještě jednou díky, s přáním všeho dobrého Zuzka B.
Zuzka Břenková

BONUSY

ZDARMA

K e-booku Pohádkové Slovinsko ještě získáte 3 dárky:

Malý průvodce slovinskou kuchyní

Další články a příběhy

Listy

Aktualizace

Průvodce se v čase mění a vyvíjí, tak jak se mění lidé a místa.

V případě, že udělám v průvodci nějaké změny získáte automaticky každou novou verzi zdarma.

Reference

Dobrý den, vím, že jsem si dal trochu na čas, ale rád bych vám poděkoval za informace, které jste mi poskytla o Slovinsku. Konečně nám to vyšlo a a my tam prožili několik krásných dní. Navštívili jsme Postojnou jamu, údolí Rakov Škocjan, Predjamski grad,hrad Sněžnik a samozřejmě všudypřítomnou krásnou přírodu.Mnoho krásného jsme ale nestihli, a tak se tam brzy opět určitě objevíme. Ještě jednou děkuji a omlouvám se za zpožděné poděkování. S pozdravem V. Paur s rodinou
V. Paur s rodinou
Kniha mě opravdu příjemně překvapila - je super, že okamžitě jsou u všeho odkazy na internetové stránky, vše je přehledné a názorné, a hlavně ověřené a vyzkoušené, úžasně se doplňují fotografie a ilustrace, je to velice originální a přínosné. Myslím, že takto koncipovanou knihu jsem ještě neviděla, je to úplně něco jiného, než bývá zvykem."
Dagmar MožnáMěstská knihovna Buchlovice
"Dobrý den paní Vorlíčková, právě jsme se vrátili z dovolené ze Slovinska a informace z Vašich knížek byly velmi užitečné. Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den a mnoho dalších knih."
J. S.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na ali@alenavorlickova.cz nebo volejte na 731311204.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.