fbpx

Chcete vydat svou vlastní knihu?

Chcete vyprávět svůj příběh, podělit se o své know how, přesvědčit své klienty o své odbornosti...

Představujete si, jaké to bude, až ji budete držet v ruce a slavnostně ji pokřtíte, budete besedovat se svými čtenáři a podepisovat jednotlivé výtisky.

Píšete a přemýšlíte, jak vydat svou knihu?

Ráda se stanu vaší průvodkyní a provedu vás celým procesem 3 P (propagace, produkce, prodej) vaší knihy, nebo jeho částí. Připravila jsem nabídku podle vašich potřeb, přesně podle toho, v jaké se nacházíte fázi. Vyberte si podle otázek, které si zrovna teď kladete:

1.       Koketuji s myšlenkou na vlastní knihu, ale vůbec nevím, co to obnáší a odkud začít.

Cesta za vaší knihou – Zdarma

2.       Už píšu, ale nemám odvahu oslovit nakladatelství ani dost peněz na vydání a prostoru na uskladnění výtisků.

Co je vlastně e-book, a co není?

3.       Už píšu, ale nevím kudy dál, jaké jsou možnosti vydání, co všechno musím naplánovat, s kým spolupracovat a co zvládnu nejlíp sám/a.

Klíč k vaší knize

4.       Myslím to s psaním knihy opravdu vážně a potřebuju podporu ve všech fázích.

Vaše kniha – váš splněný sen – 8týdenní online kurz momentálně běží a nelze do něj vstoupit

5.       Chci se poradit konkrétně o mé knize

Konzultace

6.       Chci připravit ukázku, oslovit nakladatelství, oslovit sponzory…, potřebuji, aby můj text byl bezchybný.

Korektury – 50 NS za speciální cenu

 

Cesta za vaší knihou

První kroky na cestě za vaší knihou
ZDARMA
Balíček informací a návodů k elektronické knize
199 Kč
Balíček k zorientování se v procesu vzniku knihy - podnikatelský plán na 1 A4, pracovní sešit, video návod
520 Kč

Vaše kniha - váš splněný sen

Zvýhodněné korektury

50 normostran pro vaši knihu - můžete vybrat postupně

Služby, kurzy, publikace

Potřebujete doladit rukopis vaší knihy, vychytat chyby v článku na blog, diplomové práci...
Pohádky pro společné čtení
Vyzkoušejte...

Reference

S Alenkou Vorlíčkovou jsem se seznámila před několika lety přes naši společnou srdcovou zemi Slovinsko a její milou knížku „Průvodce pohádkovým Slovinskem". Od té chvíle jsme spolu začaly rozvíjet spolupráci jak v pracovním, tak osobním životě. Momentálně Alenka pomáhá s linkbuilding aktivitami a copywritingem ve společnosti Dobrý web. Spolupracuje se mi s ní velice dobře, neboť všechno, co pro nás udělá, je v naprostém pořádku a včas. Ráda se učí a pere s problémy, což ji posunuje stále dál. Držím palce nejen s online propagací, při dalším psaní a čtení pro děti, ale i při všech dalších aktivitách, které vymyslí a opravdu uskuteční. Jen tak dál!
Michaela MatanelliLady Virtual
Spolupráci s Mgr. Alenou Vorlíčkovou jsem ocenil již před čtyřmi roky, když jsem vydal svůj román Schody do nebeského pokoje a hledal cestu k jeho propagaci. Alena mne oslovila nejen jako čtenářka, ale též jako recenzentka a glosátorka a knize pomohla dostat se k dalším čtenářům. Spolupráce pak pokračovala i po vydání dalších mých knih a básní recenzemi na blogu, uveřejněnými rozhovory, organizací besed se žáky a zvaním na akce, kterých byla spolupořadatelkou a kde jsem měl svá autorská čtení. Oceňuji její literární a redaktorskou erudici (sama vydala několik knih), organizační schopnosti, znalost práce s dětmi a energii pozitivní vstřícnosti, která z ní vyzařuje a je tak potřebná pro práci s lidmi.
Lubomír MüllerSpisovatel, hudební skladatel, režisér, fotograf...
Je to už víc než dva roky, co jsem vydal svoji knihu „Paragon na vraždu“. I díky korekturám a stylistickým připomínkám od paní Vorlíčkové se kniha setkala s příznivým ohlasem čtenářů. Paní Alena je opravdový profesionál, se kterým od té doby spolupracuji na dalších povídkách a projektech. Nerozhodí ji ani šibeniční termíny před uzávěrkou a vždy je ochotna pomoci v maximu svých možností. Například došlo na korektury povídky „O mrtvých jen dobře“, která našla své místo ve sborníku nejlepších detektivních povídek roku 2011, či jsme spolu dělali krásné interview k propagaci mé knihy.
Petr HrůšaFotograf a spisovatel

Reference

Firemní školení copywritingu

Mám tu nejlepší zkušenost - jako HR manažerka jsem s Alenou domlouvala workshop pro naše copywritery. Tohoto workshopu se chopila velmi profesionálně, copywriteři byli nadšení jak z praktických cvičení, tak z teorie. Určitě požadují opakování workshopu, a to je podle mne nejlepší vizitka práce Aleny. Díky!
Ing. Ivana Palarčíková eBRÁNA, HR manažerka
Děkuji za možnost absolvovat kurz copywritingu profesionálně vedený paní Alenou Vorlíčkovou. Získané informace jsou pro mě o to cennější, že byly vždy propojené s praxí a podpořené bohatou zkušeností lektorky z daného oboru. Velmi pozitivně na mě zapůsobilo také to, že v rámci kurzu jsme textově pracovali na vlastních projektech. Ušetřilo nám to čas a ihned po skončení školícího dne jsme měli zpracované texty k okamžitému použití.
Ing. Ivana Bauerová,Manažerka
My jsme ze školení byly nadšené. Otevřelo nám to nové možnosti komunikace. Líbilo se nám, že jste měla vše připravené, že vše souviselo. Zaměření detailů na naši firmu byl samozřejmě velký bonus. Velká část práce je teď na mě, takže doufám, že administrativa mě nezahltí a budu mít i prostor pro tvůrčí myšlení. Dnes jsem dopoledne připravovala nový newsletter – přemýšlela jsem u toho jinak a musím říci, že jsem s ním byla spokojená.
Bc. Renata UrbánkováQC Group