Chcete vydat svou vlastní knihu?

Balíček k zorientování se v procesu vzniku knihy - podnikatelský plán na 1 A4, pracovní sešit, uzavřená FB skupina, individuální konzultace 30 minut.
520 Kč
Začíná v prosinci 2021
Drobné aktivity, které vedou k velkým výsledkům.
ZDARMA

Služby, kurzy, publikace

Potřebujete doladit rukopis vaší knihy, vychytat chyby v článku na blog, diplomové práci...
Potřebujete poradit? Jak začít s copywritingem, co s napsaným rukopisem, s kým spolupracovat na knize...

Literární koučink a mentoring

Chcete mít podporu při svém psaní, najít odpovědi na otázky jak začít psát, jak získat čtenáře, jak vydat knihu...
Pohádky pro společné čtení
Ke stažení do vašeho PC, mobilu, tabletu, čtečky
Vyzkoušejte...

Kurzy tvůrčího psaní

Živá setkání, online kurzy, e-mailové kurzy

Kurzy copywritingu

Kurzy storytellingu

Připravuje se...

Elektronické a tištěné knihy

Vílí kouzla

Tištěné pohádkové knihy + další...

Pohádkové Slovinsko

Elektronická kniha v Pdf

Pište za peníze jako profík!

Elektronická kniha v Pdf

Reference

S Alenkou Vorlíčkovou jsem se seznámila před několika lety přes naši společnou srdcovou zemi Slovinsko a její milou knížku „Průvodce pohádkovým Slovinskem". Od té chvíle jsme spolu začaly rozvíjet spolupráci jak v pracovním, tak osobním životě. Momentálně Alenka pomáhá s linkbuilding aktivitami a copywritingem ve společnosti Dobrý web. Spolupracuje se mi s ní velice dobře, neboť všechno, co pro nás udělá, je v naprostém pořádku a včas. Ráda se učí a pere s problémy, což ji posunuje stále dál. Držím palce nejen s online propagací, při dalším psaní a čtení pro děti, ale i při všech dalších aktivitách, které vymyslí a opravdu uskuteční. Jen tak dál!
Michaela MatanelliLady Virtual
Spolupráci s Mgr. Alenou Vorlíčkovou jsem ocenil již před čtyřmi roky, když jsem vydal svůj román Schody do nebeského pokoje a hledal cestu k jeho propagaci. Alena mne oslovila nejen jako čtenářka, ale též jako recenzentka a glosátorka a knize pomohla dostat se k dalším čtenářům. Spolupráce pak pokračovala i po vydání dalších mých knih a básní recenzemi na blogu, uveřejněnými rozhovory, organizací besed se žáky a zvaním na akce, kterých byla spolupořadatelkou a kde jsem měl svá autorská čtení. Oceňuji její literární a redaktorskou erudici (sama vydala několik knih), organizační schopnosti, znalost práce s dětmi a energii pozitivní vstřícnosti, která z ní vyzařuje a je tak potřebná pro práci s lidmi.
Lubomír MüllerSpisovatel, hudební skladatel, režisér, fotograf...
Je to už víc než dva roky, co jsem vydal svoji knihu „Paragon na vraždu“. I díky korekturám a stylistickým připomínkám od paní Vorlíčkové se kniha setkala s příznivým ohlasem čtenářů. Paní Alena je opravdový profesionál, se kterým od té doby spolupracuji na dalších povídkách a projektech. Nerozhodí ji ani šibeniční termíny před uzávěrkou a vždy je ochotna pomoci v maximu svých možností. Například došlo na korektury povídky „O mrtvých jen dobře“, která našla své místo ve sborníku nejlepších detektivních povídek roku 2011, či jsme spolu dělali krásné interview k propagaci mé knihy.
Petr HrůšaFotograf a spisovatel

Reference

Firemní školení copywritingu

Mám tu nejlepší zkušenost - jako HR manažerka jsem s Alenou domlouvala workshop pro naše copywritery. Tohoto workshopu se chopila velmi profesionálně, copywriteři byli nadšení jak z praktických cvičení, tak z teorie. Určitě požadují opakování workshopu, a to je podle mne nejlepší vizitka práce Aleny. Díky!
Ing. Ivana Palarčíková eBRÁNA, HR manažerka
Děkuji za možnost absolvovat kurz copywritingu profesionálně vedený paní Alenou Vorlíčkovou. Získané informace jsou pro mě o to cennější, že byly vždy propojené s praxí a podpořené bohatou zkušeností lektorky z daného oboru. Velmi pozitivně na mě zapůsobilo také to, že v rámci kurzu jsme textově pracovali na vlastních projektech. Ušetřilo nám to čas a ihned po skončení školícího dne jsme měli zpracované texty k okamžitému použití.
Ing. Ivana Bauerová,Manažerka
My jsme ze školení byly nadšené. Otevřelo nám to nové možnosti komunikace. Líbilo se nám, že jste měla vše připravené, že vše souviselo. Zaměření detailů na naši firmu byl samozřejmě velký bonus. Velká část práce je teď na mě, takže doufám, že administrativa mě nezahltí a budu mít i prostor pro tvůrčí myšlení. Dnes jsem dopoledne připravovala nový newsletter – přemýšlela jsem u toho jinak a musím říci, že jsem s ním byla spokojená.
Bc. Renata UrbánkováQC Group

Pohádky pro společné čtení

Pohádkové Slovinsko